Ponuka

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle +421905132575 alebo prostredníctvom našej emailovej adresy fsekonom@fsekonom.sk

Verejné podujatia

Celovečerný program

Program v trvaní od 20 do 90 minút zahrňujúci hudbu, spevy a tance zo známych ale i menej známych regiónov Slovenska. V programe účinkuje kompletná hudobná, spevácka a tanečná zložka súboru. Program je vhodný na domáce i zahraničné festivaly, obecné slávnosti, hody, vinobrania a mnohé iné verejné kultúrne podujatia. Dĺžku a regiónový charakter programu je možné dohodnúť vopred podľa požiadaviek klienta.

V prípade záujmu Vám vieme pripraviť ponuku na mieru podľa vašich predstáv a preto budeme veľmi radi ak nás kontaktujete.

Súkromné podujatia

Komorný program

Program zahrňujúci hudbu, spevy a tance z celého Slovenska, vhodný na predstavenia konajúce sa v menších priestoroch a na menších pódiách. Tento typ programu je vhodný na teambulidingové, Vianočné a iné firemné akcie, rodinné oslavy, menšie obecné slávnosti, slávnostné recepcie, plesy ale i mnohé iné podujatia. Dĺžku samotného vystúpenia ale i výber regiónov vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám.


Ľudová hudba

Naša ľudová hudba Vám zahrá a zaspieva piesne z celého Slovenska či už do tanca ale i na počúvanie. Vieme Vám ponúknuť ukážky tradičných ľudových nástrojov. Vhodné na koncerty, svadby, oslavy, plesy, recepcie, firemné akcie a iné.


Čepčenia

Aj v dnešnej dobe sa na svadbách teší veľkej obľube tradícia polnočného čepčenia, ktorá v minulosti predstavovala premenu slobodnej dievky na vydatú ženu. Naše tanečníčky a speváčky zapoja mladomanželov do svojho programu v trvaní približne 15 minút s možnosťou hudobného sprievodu. .


Požičovňa krojov

V prípade záujmu o zapožičanie kroja na súkromné alebo komerčné účely nám neváhajte napísať vašu požiadavku a podľa aktuálnej dispozície krojov Vám ich radi pripravíme.


Iné

Folklórny súbor Ekonóm vie pre Vás pripraviť školu tanca, vystúpenia pre úzky ale i široký okruh divákov v menšom i väčšom počte účinkujúcich, asistovať v krojoch (hostesing) na verejných a súkromých podujatiach.