Milí naši bývalí ekonomáci,

pri príležitosti 55. výročia založenia nášho súboru sme sa rozhodli zoskupiť všetkých vás – našich bývalých členov. Už nás je pomerne veľa, dokonca tak veľa, že zaplníme celý dom kultúry. Toľko ľudí – to je obrovský potenciál. Ste nositeľmi našej identity, ste súčasťou našich dejín a pamätáte si mnohé veci, o ktorých my, súčasní členovia súboru, už nevieme. Spojenie vás a nás bude iste pre nás všetkých a celý súbor obohatením po viacerých stránkach.

Preto práve teraz hľadáme a zbierame kontakty na vás, našich bývalých členov. Ak ste našimi bývalými členmi, veľmi pravdepodobne vám príde v tomto období poštou pozdrav od nás, kde sa dozviete bližšie informácie, ako budú oslavy 55. výročia prebiehať, ale aj čo si pre vás osobitne chystáme alebo ako by ste v prípade záujmu mohli pomôcť súboru. 

Predpokladáme, že napriek našej snahe, sa určite nájdu aj takí, ktorým, žiaľ, tento list nepríde. Veľmi nás to mrzí a práve preto, ak vám pozdrav neprišiel, napíšte nám na fsekonom@fsekonom.sk a my vám obratom tento pozdrav odošleme.

Tiež sme vytvorili facebookovú skupinu pre všetkých našich odchovancov. Každého z Vás pozývame, aby ste sa do nej pridali pomocou tohto odkazu: https://www.facebook.com/groups/370373045665843/

Poteší nás, ak budete túto zvesť šíriť ďalej, aby sa dostala ozaj ku každému bývalému členovi.

Veľmi dôležité pre nás v súčasnosti je, aby ste vyplnili tento kontaktný dotazník: