Ponuka

Verejné podujatia

Celovečerný program

Program v trvaní od 20 do 90 minút zahrňujúci hudbu, spevy a tance zo známych ale i menej známych regiónov Slovenska. V programe účinkuje kompletná hudobná, spevácka a tanečná zložka súboru. Program je vhodný na domáce i zahraničné festivaly, obecné slávnosti, hody, vinobrania a mnohé iné verejné kultúrne podujatia. Dĺžku a regiónový charakter programu je možné dohodnúť vopred podľa požiadaviek klienta.

V prípade záujmu Vám vieme pripraviť ponuku na mieru podľa vašich predstáv a preto budeme veľmi radi ak nás kontaktujete.

Súkromné eventy

Komorný program

Program zahrňujúci hudbu, spevy a tance z celého Slovenska, vhodný na predstavenia konajúce sa v menších priestoroch a na menších pódiách. Tento typ programu je vhodný na teambulidingové, Vianočné a iné firemné akcie, rodinné oslavy, menšie obecné slávnosti, slávnostné recepcie, plesy ale i mnohé iné podujatia. Dĺžku samotného vystúpenia ale i výber regiónov vieme prispôsobiť požiadavkám klienta.


Ľudová hudba

Naša ľudová hudba Vám zahrá a zaspieva piesne z celého Slovenska či už do tanca ale i počúvanie. Vieme Vám ponúknuť i ukážky tradičných ľudových nástrojov. Vhodné na koncerty, svadby, oslavy, plesy, recepcie, firemné akcie a iné.


Čepčenia

Významná časť svadby, ktorá v minulosti symbolizovala premenu slobodnej dievky na vydatú ženu. Program v trvaní cca 15 minút bez hudobného sprievodu.


Iné

Folklórny súbor Ekonóm vie pre Vás pripraviť školu tanca, vystúpenia pre úzky ale i široký okruh divákov v menšom i väčšom počte účinkujúcich, asistovať v krojoch na vašich verejných ale i súkromých podujatiach.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle +421905132575 alebo prostredníctvom našej emailovej adresy fsekonom@fsekonom.sk Budeme radi aj za Vaše návrhy, dotazy a nápady na zlepšenie.